Scoreboard

Sat. February 24, 2018
TBA
Baseball
Elizabethtown
Swarthmore
@ LaSalle University
10:00 AM
Baseball
Southern Vt.
Muhlenberg
12:00 PM
Baseball
St. John Fisher
Johns Hopkins
12:00 PM
Baseball
Dickinson
Roanoke
12:00 PM
Baseball
Lancaster Bible
Washington College
12:00 PM
Baseball
Franklin & Marshall
Guilford
12:00 PM
Baseball
McDaniel
St. Mary's (Md.)
2:00 PM
Baseball
Muhlenberg
Gallaudet
2:30 PM
Baseball
Lancaster Bible
Washington College
2:45 PM
Baseball
McDaniel
St. Mary's (Md.)
3:00 PM
Baseball
Dickinson
Roanoke
3:00 PM
Baseball
Franklin & Marshall
Guilford
3:30 PM
Baseball
St. John Fisher
Johns Hopkins
Franklin & Marshall
TBA
Centennial Conference Championship @ Swarthmore
All Teams
Centennial Conference Championships
Ursinus College (Collegeville, PA)
1:00 PM
Men's Lacrosse
Scranton
Muhlenberg
Allentown, Pa.
1:00 PM
Men's Lacrosse
McDaniel
#5 York (Pa.)
1:00 PM
Men's Lacrosse
Haverford
Eastern
1:00 PM
Men's Lacrosse
#1 Salisbury
#13 Gettysburg
1:00 PM
Men's Lacrosse
Swarthmore
Widener
1:00 PM
Men's Lacrosse
Washington College
Washington and Lee
2:00 PM
Men's Lacrosse
Montclair St.
#14 Dickinson
3:00 PM
Men's Lacrosse
Mary Washington
Ursinus
3:00 PM
Men's Lacrosse
Frostburg St.
#11 Franklin & Marshall
10:00 PM/6:00 PM
Men's Swimming
ALL TEAMS
Centennial Conference Championships
F&M (Lancaster, PA)
12:00 PM
Men's Tennis
Washington College
#15 Case Western Reserve
@ Newport News, Va.
2:00 PM
Men's Tennis
Haverford
#27 New York U.
8:00 PM
Men's Tennis
Arcadia
Ursinus
@ Lafayette Hill, Pa. - Green Valley CC
10:00 AM
Softball
McDaniel
Pfeiffer
Triangle Classic @ Raleigh, N.C. (William Peace)
12:00 PM
Softball
Swarthmore
Wesley
12:00 PM
Softball
East. Mennonite
McDaniel
Triangle Classic @ Raleigh, N.C. (William Peace)
2:00 PM
Softball
Swarthmore
Wesley
Haverford
TBA
Centennial Conference Championship (Gettysburg, Pa.)
All Teams
Centennial Conference Championships
Ursinus College (Collegeville, PA)
12:00 PM
Women's Lacrosse
Haverford
Arcadia
12:00 PM
Women's Lacrosse
Rutgers-Camden
Bryn Mawr
(Scrimmage)
12:00 PM
Women's Lacrosse
#3 Washington and Lee
#7 Franklin & Marshall
12:00 PM
Women's Lacrosse
Ursinus
Albright
Stevenson
#1 Gettysburg
St. Mary's (Md.)
McDaniel
Dickinson
Lebanon Valley
10:00 AM/6:00 PM
Women's Swimming
ALL TEAMS
Centennial Conference Championship
F&M (Lancaster, PA)
8:30 AM
Women's Tennis
Bryn Mawr
Smith
12:00 PM
Women's Tennis
#13 Johns Hopkins
#12 Washington and Lee
1:00 PM
Women's Tennis
#32 Wellesley
Bryn Mawr
@ Smith
TBA
Wrestling
Gettysburg, Johns Hopkins, McDaniel, Washington and Lee
NCAA Southeast Regional
Ferrum College, Rocky Mount, Va.
Merchant Marine, Muhlenberg, Stevens, Ursinus
NCAA Mideast Regional
Ithaca College, Ithaca, N.Y.